Producent i Dystrybutor Uszczelnień Technicznych

Becker Polska Uszczelnienia Sp. z o.o.

Firma Becker Polska Uszczelnienia Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi jest wiodącym producentem i dystrybutorem uszczelnień technicznych i przemysłowych, a także termoizolacji  do zastosowań w przemysłowych. Nasza oferta obejmuje swym zakresem także dystrybucję produktów firmy Frenzelit na terenie Polski.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytym certyfikatom jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, niezależnie od jego skali oraz stopnia skomplikowania. Wszystkie produkowane u nas uszczelki i uszczelnienia płaskie, produkujemy zgodnie z restrykcyjną normą PN EN ISO 9001:2015. 

Każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając im produkty najwyższej jakości wytwarzane wg najnowocześniejszych technologii dostępnych w branży.

W naszym bogatym asortymencie znajdują się:

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność uszczelnień technicznych, dlatego jako producent uszczelek udzielamy gwarancji na nasze produkty oraz materiały, które dostarczamy naszym Klientom. Oferujemy uszczelnienia przemysłowe, które mogą pracować w każdych warunkach na wszystkich instalacjach w każdej dziedzinie przemysłu.


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów niemieckiej firmy Frenzelit na tereni Polski.

 

Uszczelki techniczne i przemysłowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, a w przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu (wszelkie niezbędne dane znajdziesz w zakładce "kontakt"). Dostawy zamówień o wadze nieprzekraczającej 31,5 kg realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, DPD lub UPS. Większe zamówienia dostarczamy na paletach przewoźnikiem Kuehne + Nagel.


Dostarczamy uszczelnienia do klientów na całym świecie i wierzymy, że spełniają wszelkie wymagania techniczne I jakościowe jakie są im stawiane.

 
 

Producent uszczelek - Uszczelnienia techniczne, uszczelki przemysłowe - Garlock
Uszczelki Teflonowe | Uszczelnienia grafitowe | Uszczelnienia wielokrawędziowe | Uszczelki Gumowe
Uszczelki BGS | Uszczelki PTFE i ePTFE Teflonowe | Uszczelki wysokotemperaturowe